Успеси и награде

Информатор - HU

Филм на мађарском језику

са преводом на српски језик

Iskolánkat bemutató videó

magyar nyelven

Јавне набавке

ФТН пише за нас

Европска ознака квалитета

Наша школа је добила Европску ознаку квалитета за изузетност рада у оквиру пројекта „Energy efficiency in our environment“.

Преносимо у потпуности писмо обавештења о успеху.

Поштовани/поштована Звонко Гашпаровић,

Честитамо! Вашој школи је додељена Европска ознака квалитета за изузетност рада у оквиру пројекта „Energy efficiency in our environment“. То значи да су ваш рад, рад ваших ученика и школе признати на највишем европском нивоу.

Из тог разлога ћете добити сертификат који можете да поставите на веб страницу и изложите на видном месту у вашој школи. Такође, ваш пројекат ће бити изложен у посебном простору европског портала на www.etwinning.net.

Честитамо колеги и ученицима на изузетном успеху!

Гигатрон је био спонзор приликом доделе награда за ђака генерације, школске 2016/2017. године

Мултимедија

Обавештења

Како до школе?

QR Code наше локације

Санација крова

Радови ученика

Школа без насиља

skola bez nasilja 1

Пријава корисника

Futer

Powered by Joomla!®. Designed by: download free joomla themes budget hosting Valid XHTML and CSS.